Cum. May 24th, 2019

2019 korku oyunları

2019 yılında çıkacak korku oyunlarının listesini yaptık.

1.) RESİDENT EVİL 2 REMAKE

2019 yılının korku oyunları listesinin başında Resident Evil 2 Remake yer almaktadır. Firma ilk olarak PS4 platformu için bu oyunu çıkartacağını daha sonra bilgisayar platformlarına göre bu oyunu ayarlayacaklarını belirlediler. Oyun 4K Çözünürlüğünde olacaktır. Modern görseller sayesinde oyun, oyunculara büyük bir korku ve hayranlık verebilecek gibi görünüyor.

2.) Days Gone 2

Ön testlerde, beğenilen en iyi korku oyunlarından birisidir. İlk sürümü PS4 platformu için çıkacak Days Gone 2, bilgisayar platformu hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Oyunun konusu, Dünya savaşlarında, Anarşi oğulları tarafından tutulan bir ödül avcısı rolündesiniz. Motorsikletiniz ile, başına ödül koyulan kişileri yakalayın.

Oyunda sadece ödül avcısı konusu bulunmuyor. Dünya üzerinde bulunan birçok zombi vardır. Bu zombiler yolculuğunuzda karşınıza çıkacaktır.

3.) VISAGE | TBC 2019 (ŞU ANDA ERKEN ERİŞİMDE)

SadSquare Studios tarafından geliştirilen ilk kişi psikolojik korku oyunudur. Grafiksel ve atmosferik yönden gerçekçi korkular yaratıyor. Oyundaki amacınız odalarda bulunan bulmacaları çözmek olacaktır. Yanlış bulmacalar sizi yanlış yerlere yönlendirebilir. Oyuncular tarafından beğenilen bu oyun şu anda erken erişimde dir. Bu oyunun 2019 yılının en iyi korku oyunlarından biri olacağından eminiz.

4.) THE BLACKOUT CLUB (ERKEN ERİŞİMDE)

2019 yılında beklenilen en iyi korku oyunlarından birisidir. Oyunun konusu, Küçük bir kasabadaki yolsuzlukların birkaç genç tarafından ortaya çıkartılmasıdır. Ancak bu gençler yolculuğunda oldukça korkunç olaylar ile karşılaşacaklar.

Bu gençler içinde bulunan her kişinin ayrı bir özelliği vardır. Bunları geliştirmeniz gerek aksi taktirde yer altındaki odada tutsak kalabilirsiniz.

Left 4 Dead oyunundan daha iyi olduğunu söylemem gerekir. Takım arkadaşlarınız ile yaptığınız çalışmalar, korku olayları unutmanızı sağlayabilir.

5.) DAYMARE: 1998 ( 2019 YILINDA ÇIKACAK)

Oyun 1998 yılındaki olayları konu almaktadır. Oyun Resident Evil 2 yi örnek alarak yapılmıştı. Daha sonra ara verilmişti. Oyun motoru tamamen yeniden geliştirildi.

Oyunda zorlu düşmanları geçebilmeniz için bazı stratejiler oluşturmanız gerekiyor. Bu oyun şu anda aşırı derecede hayran kazanmış gibi görünüyor.

6.) MAN OF MEDAN

Supermassive Games tarafından çıkartılan bu oyun, fragmanı ile oldukça ilgi gördü.

Oyuncular kimin yaşayıp kimin yaşamayacağını seçiyorlar. Ancak her kişinin belirli yetenekleri bulunmaktadır. Yaşamayı tercih etmediğiniz kişilerin yetenekleri olmadan belirlenen bölümleri geçemeyebilirsiniz. Ancak her zaman stratejik yollar bulunmaktadır.

Yeni bir oyun motoru ile gelen bu oyun 2019 yılında oldukça heyecan yaratacak gibi görünüyor.

7.) SOMEDAY YOU’LL RETURN 

8.) LAYERS OF FEAR 2 

9.) SECRET 1 AND SECRET 2

10.) SCORN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.