Çar. May 22nd, 2019

Bolu mengen Tatil Köyü

Şehrin gürültüsünden kurtulmak ve doğa ile iç içe tatil yapmak istermisiniz ?

Bu yaz tatilinizi bolu mengen ilçesine yaklaşık 2 km yakınlığında olan çam pınarı doğa evlerinde geçirmenizi öneriyorum. Çam ağaçları içinde hazırlanmış ahşap evler ile bu yaz farklı bir tatil deneyimi yaşayın. Çam pınarı doga evleri her geçen gün yeni aktiviteler eklemekte , müşterilerine en iyi tatil deneyimi sunmak için kendini geliştirmektedir.

Ahşap evler

Bu yaz farklı bir tatil deneyimi yaşamak istermisiniz ?

Tamamen doğa ile iç içe tasarlanmış çam pınarı tatil köyünü denemenizi öneriyoruz. Çam agaçlarının içindeki ahşap evlerde tatil keyifi sizin için farklı olacaktır. Tamamen doga ile uyumlu iç içe tasarlanmış bu tatil köyünde restorant , mini bar , kır düğün salonu bulunmakta ve her geçen gün yeni doğa aktiviteleri eklenmektedir.

Akaslan blog ekibi olarak bu yaz tatilimizi çam pınarı doğa evlerinde geçirmeye karar verdik. Tatilimiz güzel geçtiğinden dolayı bu yaz tatil yapmak isteyen ve kararsız kalan kullanıcılarımız için bir öneride bulunmak istedik. Tatil köyü bilgiler sayfamızın el alt kısmında yer almaktadır. Bu güzel tasarlanmış tamamen doğa ile iç içe olan ahşap evlerden görüntüler.

Restorant

Ahşap evlerin bulunduğu bu tatil köyünde doğaya hiçbir zarar verilmeden , ağaçların içinden geçtiği ahşap restaurant bulunmakta. Kahvaltı keyifini bu restaurant yapmak tatilciler için ayrı bir deneyim olacaktır. Modern tasarımı ile hazırlanan bu ahşap restaurantın üst kısmında güzel bir teras bulunmaktadır. Tamamen doğa manzarası bulunmaktadır. Doğayı izlerken , ahşap restaurant içinde kahvaltı yapmaya ne dersiniz ? Ayrıca kır düğünü yapmak isteyen kullanıcılarımız olabilir. Çam pınarı doğa evleri tatil köyü size kır düğünü hizmetide sunmaktadır.

Çam Pınarı Kışın Daha Güzel

Çam pınarı doğa evleri kışın ayrı bir güzel. 2019 yılına eğlenerek girmek isteyen insanlar, çam pınarı doğa evlerini tercih ettiler. Yeni bir yıla büyük bir eğlence ile girdiler. Tamamen doğa ile iç içe uyumlu olan çam pınarı doğa evleri, insanlara köy havası veriyor.

Rezervazyon , Bilgi edinme , istek öneriler için iletişim bilgileri ;

ÇAM PINARI DOĞA EVLERİ & RESTAURANT

Adres : Beşler Mahallesi, Mengen Akbük Yolu, 14860 Mengen/Bolu (132,82 km)

Rezervasyon & Bilgi : 0532 422 14 30 & 0546 632 32 91

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.