Paz. May 26th, 2019

Minecraft zengin fakir

1.) Zenginin elmas evi vardır, Fakirin toprak evi

Zenginin elmasdan yapılmış evi vardır. Düşmanlar kolayca evine giremezler.

Fakirin ise topraktan evi vardır. Düşmanlar fakirin evini boşaltırlar ancak sandığında bir şey bulamazlar. Buna sinirlenen düşmanlar fakirin evini tamamen yok eder. Fakirin evini yok etmek için 1 kürek yeterlidir. Zenginin evini yıkamazsınız.

2.) Zenginin arsası vardır, Fakirin tarlası

Sunucularda zenginin arsaları vardır. Diğer oyuncular bu arsalara ve eve giremezler. Diğer oyuncular zenginin evini yıkamazlar.

Ancak fakirin arsa alacak gücü olmadığından dolayı toprak evini herhangi bir yere yaparlar. Oyuncular yol üzerinde gördüklerinde fakirin evini sırf zevk için yağmalarlar. Aslında fakirin evinde önemli malzemeler yoktur. Ancak o saçma evi yağmalamak çok zevk vericidir.

3.) Zenginin elmas zırhı vardır, Fakirin ise deri

Minecraft oyununda zenginin elmas zırhı vardır. Serverde bulunan oyuncular zengini kesmeye çekinirler. Çünkü elmas zırhlı birisini kesmek çok zordur.

Ancak fakirin deri zırhı vardır. Her önüne gelen fakiri sırf zevk için kesmeye çalışır. Keserler de. Hatta bazı oyuncular spawn bölgesinde beklerler sırf fakiri kesmek için. Bunu zevki tartışılmazdır.

4.) Zenginin malzemeleri elmastır, Fakirin ki ise tahta

Minecraft oyununda zenginin eşyaları elmastan yapılmıştır. Blokları kolaylıkla kırabilir, rakiplerini kolaylıkla alt edebilir ve diğer işlemlerini kolaylıkla yapabilir.

Ancak fakirin malzemeleri tahtadır. Tahtadan bir kılıç ile ineği kesmek için 2 saat uğraşır, tahta kazması ile 2 taş kırar kazması kırılır. İşlemlerini daha geç ve uzun sürede yapar. Oyuncular tahta kılıçlı fakiri gördüğünde acıyıp onu kesmezler. Tahta kılıç ile zombileri kesmeye çalışan fakir sonunda zombiye karşı kayıp eder.

5.) Zengin küfür etmez, Fakir ise çok küfür eder

Oyuncular zengine karşı saygı duyar ve zengini kesmeye çalışmazlar.

Fakiri her önüne gelen keser. Ondan dolayı fakir çok küfür eder. Bu küfürleri duyan yöneticiler fakiri banlar. Fakirin bir getirisi yok ki, ne düzgün savaşabiliyor, ne öldüğünde adam akıllı itemler bırakabiliyor nede rekabet oluşturabiliyor.

6.) Zengin Altın elma yer, Fakir ise ekmek

Zengin altın elma yer, hakkı ve açlığı kısa süre içinde gider.

Fakir etrafta bulduğu buğdaylar ile kendisine bir ekmek yapar. Açlığı biter ama hakkı uzun sürede çoğalır.

7.) Zenginin peşinden köylü koşar, Fakirin ise cadı

Minecraft oyununda zenginin peşinden ticaret yapmak için köylüler koşar. Çünkü ticaret konusunda çok karlı çıkacaklarını biliyorlar.

Fakirin peşinden ise büyücü koşar. Fakiri iksirleri ile öldürmeye çalışır. Cadı fakiri öldürmekten çok zevk alır.

8.) Zenginin evinin önünde demir adam bekler, Fakirin evinin önünde creeper

Zenginin evinin önünde demir adam bekler. Zengini zombilerden korur zengini takip eder.

Fakirin evinin önünde önünde creeper bekler. Kapıyı açtığı anda patlar ve fakirin o toprak evi yerle bir olur. Fakir kaçabilirse, creeper fakiri kovalar.

İlerleyen zamanlarda bu konuyu güncelleyeceğiz. Sadece yapmanız gereken bu konunun altından yorumlarınızı belirtmeniz olacaktır. Bizler sizin gülmeniz için minecraft gerçeklerini yazdık. Eksik olduğunu düşündüklerinizi bu konu altına yorum olarak atabilirsiniz. Böylece konuya onları da ekleriz. Bir başka minecraft zengin fakir hikayesi ile görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.