Paz. May 26th, 2019

PUBG Hile Yapılabilir mi?

PUBG hayatta kalma yaşam oyunudur. Oyunun bilgisayar versiyonu ilk çıktığı günden beri çok tutuldu. Son 2 ay içersinide oyunun mobil versiyonu çıktı ve dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından tercih edildi. İnternet üzerinde online olarak oynanılan bu oyunda amacınız hayatta kalmak olacaktır. Hayatta kalmak için ise bütün kaynakları uygun şekilde kullanmalı , düşmanlarınızı yok etmelisiniz. Oyundaki düşmanlarınız ne yazıkki gerçek dünyadaki insanlardır. Ondan dolayı sizden iyileri her zaman çıkacaktır.

Oyunda uçaktan başlıyorsunuz ve adaya paraşüt yardımıyla atlıyorsunuz. Ada üzerinde silah , çelik yelek ve hayatta kalma malzemeleri var. Bu malzemelerin yeri her maçda değişmektedir. Sizin yapmanız gereken bu malzemeleri en kısa sürede bulup düşmanlarınızı yok etmektir. Çünkü adada 1 kişinin kalması gerekiyor. Topladığınız malzemeleri en uygun şekilde kullanmalısınız.

Oyunda uyanık geçinenlerde olacaktır. Onlar saklanarak insanların birbirlerini yok etmesini izleyeceklerdir ama ne yazıkki onların bu planıda oyunda işe yaramayacaktır. Oyunda adanın haritasının sınırları sürekli dararmaktadır. Ondan dolayı sınır dışında belli bir süre kalan oyuncular oyundan atılacaktır.

Oyunun hileli MODU YOKTUR.

Oyun açık kaynak kodlu oyun olduğundan dolayı apk dosyasını paylaşabiliyoruz. Ama oyun online oyun olduğundan dolayı bu oyunda hile olayı yoktur. Hile diye koyulan dosyalar kötü amaçlı yazılımlar barındırabilir ondan dolayı bu oyunu hile aramadan oynamanızı öneriyoruz. Hile tarzı programlar denemek sizin için zararlı olacaktır. Yöneticiler tarafından hesabınız engellenebilir.

GOOGLE PLAYER : üzerinden oyunu indirmek için TIKLAYIN

Oyun görüntüleri ;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.