Çar. May 22nd, 2019

Pubg Mobile bilgisayarda oynama 2019

Merhaba sevgili oyuncular. Pubg oyununu bilgisayarda oynamak istiyorsanız android emülatörlerini deneyebilirsiniz. Biz size pubg oynamak için en iyi android emülatörlerinin listesini sunmuş bulunmaktayız. Sadece pubg oynamakla kalmayıp bütün android oyunlarını ve uygulamalarını bu emülatörler üzerinden çalıştırabilirsiniz.

Eğer pubg oyununuz bilgisayarda donuyor ise, farklı emülatörleri deneyebilirsiniz. En iyi ve en performanslı emülatörler listemizde yer almaktadır.

Bilgisayarınızda, Android uygulamalarını veya oyunlarını çalıştırmak istemeniz için birçok neden bulunmaktadır. Sadece bu konuyu siz değil, uygulama programcıları da istemektedir. Çünkü Klavye ve Mause kullanmak isteyen kullanıcılar olacaktır, ondan dolayı uygulama yapımcıları; uygulamalarını klavye ve fareye uyumlu yapmak zorundadır.

Bilgisayar üzerinde birçok Android emülatör uygulamaları bulunmaktadır. Biz sizler için en iyi emülatör programlarını inceledik. Bu programlar hakkında geniş ve detaylı bilgiler sunmuş bulunmaktayız.

1.) Android Studio Emülatörü

Android Studio, uygulamaların gelişimi için varsayılan emülatörlerden birisidir. Kurulumu oldukça zor olsa da, en sağlıklı emülatörlerden birisidir. Uygulama ve oyun geliştiricileri genellikle test için bu emülatörleri kullanırlar.

Android studio’yu indirmek için Tıklayın.

2.) Archon

Archon, geleneksel bir program değildir. Google chrome uzantısı olarak yüklenebilen, archon sınırlı sayıda uygulamaları desteklemektedir. Bu emülatörü kurmak için öncelikle, chrome tarayıcısını kurmanız gereklidir. Daha sonra eklentiyi aşağıdaki linkten indirip kurmalısınız. Bu emülatörü .apk uzantılarına uyumlu hale getirmek için birkaç eklenti daha yüklemeniz gereklidir. Dahada güzeli, Windows, Mac, Linux gibi işletim sistemlerinde sorunsuz şekilde çalışmasıdır. Tek yapmanız gereken bir chrome tarayıcısına sahip olmak

Archon hakkında bilgi edinmek, Archonu indirmek için Tıklayın.

3.) Bliss

Bliss emülatörü farklı bir şekilde çalışmaktadır. Xda geliştiricileri tarafında yapılan bu emülatör sanal makine üzerinden çalışmaktadır. Ancak bilgisayara da kurulabildiğini söylememiz gerekir.

Wmare, virtualbox gibi programlar gerektirdiğinden dolayı, Bliss in kurulumu azda olsa teknik bilgi gerektirir. Bu geliştiriciler için mükemmel bir emülatördür. Çünkü tamamen android işletim sistemi üzerinden işlem yapılmaktadır. Android orelo 8.0 bazı sistemlerle uyumlu olduğundan dolayı, o sistemlerde tamamen sorunsuz bir şekilde çalışabilir.

Bliss emülatörü hakkında daha fazla bilgi edinmek ve emülatörü indirmek için Tıklayın.

4.) Bluestacks

Bluestacks en yaygın android emülatörlerinden birisidir. Bunun nedeni, yeni başlayanlar için basit bir yapısı olması ve windows ve mac uyumlu işletim sistemleri ile tam uyumlu olmasıdır. Genellikle oyuncular için tercih edilen bu emülatör gerçekten çok iyi çalışıyor. Bazen Bluestacks’da dalgalanmalar olabilir. Ancak birden fazla oyunu aynı anda çalıştırması bu sorunu görmezden gelmemiz için oldukça yeterli. Bu yıl Bluestack güncellemelerin de, Android 7.0(Nougat) sürümünü kullandı. Buda yeni uygulamaları açabilecek bir android sürümü.

Firma eski bilgisayar kullanıcılarını da düşündü. Eski bilgisayarlar için emülatörde optimasyon yaptılar. Böylece eski bilgisayarlarda kasma olmadan bu android emülatörünü kullanabileceksiniz.

Bluestacks emülatörünü indirmek ve emülatör hakkında daha fazla bilgi edinmek için Tıklayın.

5.) Droid4X

Yeni bir emülatör. Listemizde yer alsa da, son çare olarak kullanabilirsiniz. İnsanların kolayca çalışması için, basit bir ara yüze sahiptir. Genellikle firma bu ürünü ücretli sunuyor, ancak gelişim amaçlı kullanıcılara ücretsiz sürümünü dağıtmaya devam etmektedir. Uygulama geliştiricileri için yeterli değildir. Ancak denemek isteyenler, internet üzerinden indirebilirler. Son güncelleme yılı 2016 olduğundan dolayı, yeni nesil google play uygulamalarını destekleyemeyebilir.

Droid4X emülatörünü indirmek ve emülatör hakkında bilgi edinmek için Tıklayın.

6.) Genymotion

Bu android emülatörü, genellikle geliştiriciler içindir. Uygulamalarınızı sahiplenmeden, çeşitli cihazlarda test etmenizi sağlar. Uygulamada birden çok android sürümü bulunmaktadır ve hepsinde testler yapabilirsiniz. Bu geliştiriciler için mükemmel bir emülatördür. İstediğiniz sanal bilgisayarlar üzerinde test yapabilirsiniz, bunun için ücret talep edilmez.

Genymotion emülatörünün en güzel özelliklerinden birisi ise, ham bilgisayar hem de bulut sunucuları üzerinden çalışabilmesidir.

Genymotion emülatörü hakkında bilgi edinmek ve emülatörü indirmek için Tıklayın.

7.) KoPlayer

KoPlayer yeni çıkan bir emülatördür. Asıl amacı oyuncular için hizmet vermektir. Oyuncular bu emülatör de, oyunlarını kayıt edebilecek, kayıt ettiği yerden devam edebilecekler. KoPlayer diğer android emülatörleri gibi sanal makinede çalışır. Ücretsiz emülatör isteyen kullanıcılar bu emülatörü deneyebilirler. Özellikle Pubg gibi oyunlar için tasarlanmıştır.

KoPlayer emülatörü hakkında bilgi edinmek, emülatörü indirmek için Tıklayın.

8.) Memu

Oyuncular için oldukça sevilen, android emülatörlerinden birisidir. En büyük özelliklerinden birisi, Hem İntel hem de Amd işlemcilerini desteklemesidir. Ek olarak, Android jelly Bean, Kit Kat ve Lollipop sürümlerini destekler. Bu emülatör üzerinden birden çok oyunu aynı anda çalıştırabilir ve oynayabilirsiniz. Bluestacks emülatörüne benzemektedir. Hedefi ise oyuncu kitlesini çekmektedir.

En son güncellemeleri, 2018 yılının aralık ayında yapıldı. Sürekli güncellemeler çıkartmakta ve oyunculara kaliteli, sorunsuz hizmet sunmaktadır.

Memu emülatörünü indirmek ve emülatör hakkında bilgi edinmek için Tıklayın.

9.) Nox

Oyuncular için hazırlanmış başka bir emülatördür. Diğer emülatörlere ek olarak, Klavye tuşu haritalama, Tuş hareketlerini kayıt etme, özel klavye tuşları atama gibi özellikleri bulunmaktadır. Örneğin, klavyenizin ok tuşunu hızlıca kaydırma olarak atayabilirsiniz. Oyuncular tarafından çok sevilen ve tercih edilen emülatörlerden birisidir. Tamamen ücretsizdir ve gelişimini sağlayan birçok yazılımcı bulunmaktadır.

Nox emülatörünü indirmek ve emülatör hakkında bilgi edinmek için Tıklayın.

10.) Remix Os

Jide, tarafından hazırlanan, remix os yeni emülatörlerden birisidir. Android 6.0 (Marshmallow) sürümünü kullanmaktadır. Yükleme işlemi ve kullanımı oldukça kolaydır. Özelleştirilebilir araç çubuğu ile birlikte oyunculara özel birkaç özelliği daha bulunmaktadır. Aslı amacı oyunculara hizmet etmektir. Aynı anda birden fazla oyunu oynatabilir. Ayrıca temiz bir android sürümü barındırdığından dolayı, oyuncular tarafından tercih edilmektedir. Güncelleme konusunda biraz yavaşlar. Stabil ve uyumlu olması güncelleme konusunda bizi endişelendirmiyor. En iyi kaliteli ve temiz sürümü sunmak için, titiz çalışmalar yapıyorlar.

Remix Os emülatörünü indirmek ve emülatör hakkında bilgi edinmek için Tıklayın.

Bilgisayar üzerinden, Android oyunlarını oynamak isteyen kullanıcılar için en uygun emülatörleri listeledik. Bu emülatörler için gerekli genel sistem özelliklerine gelecek olursak:

  • İntel Core 2 Duo veya Dual 2 Core işlemci
  • En az 2 Gb ram 4 Gb ram önerilir
  • 512 Mb ekran kartı
  • En az 5GB boş sabit disk alanı
  • Windows 7 ve üzeri işletim sistemi

Günümüzdeki oyuncular pubg gibi oyunları bu emülatörler üzerinden sorunsuz bir şekilde oynayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.