Cum. May 24th, 2019

Telefonda Oyun Nasıl Gizlenir ?

Android telefonu kullanıcıları menü üzerinden istediği uygulamaları veya oyunları gizleyebilirler. Gizlediğiniz uygulamalar veya oyunlar arka planda çalışmaya devam edebilir ve size bildirim gönderebilirler. Biz samsung model telefon üzerinden uygulama gizlemeyi göstereceğiz. Her android telefonun menü ara yüzü farklı olduğundan dolayı gizleme seçeneği farklı bölgelerde bulunabilir.
Öncelikle ana menüye giriş yapın

Aşağıdaki resimdeki gibi sol üst köşede bulunan üç nokta alta olan bölüme tıklayın.

Bu bölgede Uygulamaları Gizle seçeneğini göreceksiniz. Uygulamaları gizle seçeneğine tıklayın.Bu seçeneği seçtiğinizde uygulama simgelerinizin sol üst köşesinde küçük siyah bir kutu belirlenecektir. Aşağıdaki resimdeki gibi

Biz örnek olarak Fallout Shelter Oyunun gizlemeyi gösterdik. Gizlemeyi istediğiniz oyun veya uygulamanın üstünü seçmeniz yeterlidir.

Gizlemek istediğiniz uygulamaları seçtikten sonra sol üst bölümde bulunan tamam butonuna tıklamanız yeterlidir. Artık istediğiniz oyun veya uygulama menüde çıkmayacak ve gizlenmiştir.

Gizlenmiş uygulamaları veya oyunları görme , gizlilikten çıkartma
Gizlediğiniz oyunları , uygulamaları geri görmek veya getirmek isteyebilirsiniz. Öncelikle menüye geldikten sonra sol üst bölgeye tıklayın

Gizli uygulamaları göster seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneği seçerek daha önce gizlenmiş veya sizin gizlediğiniz uygulamaları görebilirsiniz.

Biz Fallout Shelter oyununu gizlemiştik. Oyunu gizlilikten kaldırmak için sol üst köşesinde bulunan çentiği kaldırmanız yeterlidir.Gizlenmiş oyunlarınızı veya uygulamalarınızı gizli uygulamaları göster diyerek de açabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.